ЗАМОВИТИ ГАРАЖНІ ВОРОТА У ХЕРСОНІ - ПРОСТО!

Телефонуйте 099 200 26 76

Безкоштовний виїзд майстра-замірника

Виготовлення до 5 днів

besplatnaya_dostavka

Доставка конструкції у Херсоні та області

vorota_avtomat_kherson

Установка конструкції

МИ ПРОДАЄМО І ВСТАНОВЛЮЄМО ГАРАЖНІ ВОРОТА У ХЕРСОНІ ТАКИХ ВИРОБНИКІВ

doorhan
vorota_torkraft

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

или звоните: 099 200 26 76

НАШІ ПОСЛУГИ

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
НАШІ РОБОТИ

kruzik_vorota_kherson
Gant_4
Gant_1
Gant_5
vorota
vorota_kherson
kruzik_vorota_kherson
vorota_doorhan
555-e1442323848857-min
IMG_20181027_104855_711
IMG_20190810_142312-1024x768
IMG_20181027_104855_710

ГАРАЖНІ ВОРОТА ХЕРСОН

Гаражні ворота у Херсоні

Багато досвідчених водіїв знають, наскільки вигідніше і безпечніше залишати автомобіль не на стоянці, а у власному гаражі. Гаражне зберігання – відмінний спосіб захисту транспортного засобу від снігу, вітру, дощу, граду і інших несприятливих атмосферних явищ. Замовити якісні гаражні ворота в Херсоні можна у нас. Компанія «Вікна-Стиль» займається виготовленням та встановленням металевих конструкцій будь-якого рівня складності і конфігурації.

Різновиди гаражних воріт

Сучасний ринок пропонує великий вибір металевих воріт для гаража. Вироби можуть відрізнятися розмірами, формою, конструктивними особливостями, типом монтажу, кольором і т.д. При виборі конструкції слід звертати увагу на її безпеку і якість виконання. Також важливу роль відіграє зручність заїзду та виїзду автомобіля.

За принципом роботи розрізняють наступні види гаражних воріт:

  • розпашні металеві конструкції;
  • відкатні ворота з металу;
  • підйомні цільні моделі;
  • підйомні відкатні варіанти і ін.

Кожен з перерахованих вище варіантів має як свої переваги, так і деякі недоліки. Більш детально ознайомитися з технічними, міцності та експлуатаційними характеристиками допоможуть наші фахівці. Компанія «Вікна-Стиль» має багаторічний досвід по установці металевих гаражних воріт різних принципів роботи.

Виготовлення та встановлення гаражних воріт компанією «Вікна-Стиль»

Фахівці нашої компанії починають виготовлення воріт для гаража з вивчення технічного завдання та зняття замірів. Залежно від типу будови і погодно-кліматичних особливостей регіону підбирається ступінь щільності металу. На етапі узгодження замовлення заміряє з’ясовує з замовником різні деталі, зокрема кількість секцій, тип установки, принцип роботи, посилений або полегшений варіант, забарвлення і т.д.

Після узгодження всіх деталей, підписання договору та внесення передоплати проводиться виготовлення воріт. На фінішному етапі здійснюються доставка і безпосередньо монтаж готових гаражних воріт. Зверніть увагу, що час виконання монтажних робіт заздалегідь узгоджується з клієнтом.

Без хороших функціональних гаражних воріт неможлива повноцінна захист автомобіля від крадіжки і різних пошкоджень. Тому не зволікайте, оформляйте заявку на виїзд фахівця прямо зараз. Компанія «Вікна-Стиль» гарантує виготовлення і установку високоміцних якісних воріт для гаража максимально швидко і недорого.

НАШ ОФІС