ЗАМОВИТИ ВОРОТА kruzik У ХЕРСОНІ –  ЛЕГКО!

Телефонуйте 099 200 26 76

Безкоштовний виїзд майстра-замірника

Розрахунок і оформлення замовлення

Виготовлення до 5 днів

besplatnaya_dostavka

Доставка конструкції у Херсоні та області

vorota_avtomat_kherson

Установка конструкції

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

або зателефонуйте: 099 200 26 76

KRUZIK

ВЕДУЧИЙ ВИРОБНИК ГАРАЖНИХ ТА ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
РАБОТИ KRUZIK

sekzionnie_vorota
vorota_kruzik
vorota_avtomaticheskie_kruzik
kruzik_vorota_kherson
 • З більш ніж двадцятирічної історією на ринку, сьогодні компанія KRUZIK є традиційним виробником секційних гаражних та промислових воріт, дверей і в’їзних воріт. Гаражні і промислові ворота виготовляються точно під розмір, тим самим досягається максимально якісне закриття отвору.

ГАРАЖНІ ВОРОТА

Гаражні ворота KRUZIK можна розділити на кілька типів. Серед найбільш часто використовуваних: секційні гаражні ворота, промислові ворота, розсувні ворота, бічні ворота та окремо розташовані двері. Кожен тип гаражних воріт має свої особливості та переваги.

Секційні гаражні ворота

sekzionnie_vorotaНайбільша гарантія на ринку протягом 5 років. Найширший асортимент імітації дерева і кольорових плівок. Відмінні теплоізоляційні властивості. Кожна секція товщиною 40 мм. Секційні гаражні ворота є в даний час найбільш поширеним типом гаражних воріт. Ворота складаються з секцій заввишки 500 або 610 мм, які від’їжджають по напрямних під стелю. Секційні гаражні ворота можуть бути оснащені двигуном з пультом дистанційного керування і аксесуарами, такими як інтегровані вхідні двері, різні типи вікон, ручок та інших елементів.

ВІДЕО

БІЧНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА

bokovie_vorota

 1. Можливість часткового відкриття
 2. Проїзна висота залишається незмінною
 3. Престижний алюмінієвого ворота
 4. Завжди ** точно під розмір отвору*

Бічні ворота є цікавою новинкою в нашому асортименті, які ми пропонуємо як альтернативу секційним вертикальним і орним воротам. Основною перевагою бічних воріт є те, що для комфортного проходження в приміщення вони можуть бути відкриті лише частково. Іншою важливою перевагою є те, що установка бічних воріт не призведе до зменшення розмірів отвору.

Двостулкові гаражні ВОРОТА

dvychstvorchastie_vorota

 1. Якісні алюмінієві профілі без термічного містка
 2. Петлі, регульовані в 3 осях
 3. Монтаж можливий навіть без перемички
 4. Можливе використання ізоляційного склопакета з різними декорами

Цікавою новинкою в нашому асортименті є двостулкові розсувні ворота, які ми пропонуємо як альтернативу секційним, розсувним або ролетні ворота. Вони можуть бути виготовлені в алюмінієвій рамі з тепловим містком і без нього. Двостулкові розсувні ворота завжди виготовляються з низьким порогом, який забезпечує більшу стійкість конструкції. Характерною особливістю конструкції цих воріт є алюмінієва рама.

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Промислові ворота призначені насамперед для промислових і складських приміщень. Конструкція воріт заснована на вимогах максимальної міцності, довговічності простоті і безпеки.

Секційні ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

 1. promyshlenie_vorota

  Широкий асортимент кольорів без доплати

 2. Різні типи підйомів для різних об’єктів
 3. Завжди точно під розмір отвору
 4. Відмінні теплоізоляційні властивості

Ми пропонуємо сталеві і алюмінієві секційні ворота. Сталеві секційні ворота характеризуються відмінними теплоізоляційними властивості. Виконання цього типу секційних воріт ми пропонуємо в декількох стандартних кольорах без додаткової оплати. Алюмінієві секційні ворота в основному використовується в сучасних скляних будинках, таких як виставкові зали. За запитом ми виробляємо будь-які промислові секційні ворота в будь-якому колір відповідно шкали RAL.

ШВИДКІСНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

 1. skorostnye_vorota

  Швидкість відкриття і закриття до 2 м/с

 2. Значна економія енерговитрат
 3. При контакті з ВЗВ не приведе до пошкодження воріт
 4. Широкий вибір кольорів

Промислові швидкісні ворота призначені для використання всередині виробничих будівель, але також можуть бути розміщені зовні будівель. Вони призначені для тривалих інтенсивних навантажень. Виготовлені з якісного PES-наповнювача з посиленою тканини. Ворота оснащені безпечної контактної планкою і фотоелементами. Вони також оснащені спеціальною системою захисту від зіткнень. Високошвидкісний датчик гарантує захист воріт від пошкоджень.

НАШ ОФІС