ЗАМОВИТИ МОСКІТНІ СІТКИ У ХЕРСОНІ – ПРОСТО!

Телефонуйте 099 200 26 76

Безкоштовний виїзд майстра-замірника

Розрахунок і оформлення замовлення

Виготовлення до 5 днів

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

або зателефонуйте: 099 200 26 76

ВИДИ МОСКІТНИХ СІТОК

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
ВИДИ МОСКІТНИХ СІТОК ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Влітку в квартиру або будинок часто залітають комахи, доставляючи мешканцям масу клопоту. Якщо ви не хочете тримати в спеку вікна закритими і спати в задусі, виходом стане установка на вікна москітної сітки. Крім захисту від комах, антимоскітні сітки мають масу додаткових переваг:

 • забезпечують додатковий захист від пилу, пилку, тополиного пуху
 • не перешкоджають проникненню в будинок свіжого повітря і денного світла
 • можливе використання на вікнах і дверях різних типів, розмірів і форм
 • при правильному догляді і зберіганні мають довгий термін служби
 • не псують зовнішній вигляд вікна
 • з легкістю встановлюються і демонтуються в зимовий час.

Існують різні види протимоскітні сіток, що відрізняються за формою і конструкції.

 

ПРОСТА СІТКА

Найпростіший варіант – це захисна сітка для пластикового вікна зі скловолокна з ПВХ покриттям. Її з легкістю можна приклеїти на раму з боку вулиці, використовуючи двосторонній скотч.

ПЕРЕВАГИ: така модель не заважає закривати вікно, не приваблює увагу і відмінно виконує свої функції. Проста сітка проти служить близько двох років, її з легкістю можна зняти, помити і прикріпити на місце. Варто модель зовсім недорого.

НЕДОЛІКИ: недовговічність, низька міцність. Може відклеїтися від вікна.

РАМКОВА МОСКІТНА СІТКА

Конструкція може розміщуватися як на зовнішній стороні рами, так і всередині отвору. Являє собою раму з ПВХ або алюмінію з натягнутою на неї сіткою. Кріпиться модель за допомогою спеціальних куточків виготовляється відповідно до потрібним розміром.

ПЕРЕВАГИ: підходить для будь-яких вікон – дерев’яних, пластикових, алюмінієвих. Проста в експлуатації, її легко зняти після настання холодів, а також для періодичної чистки.

НЕДОЛІКИ: куточки для сітки повинні бути монтовані до того, як віконна рама буде встановлена ​​в отвір. Тобто подумати про те, чи потрібна вам сітка проти комарів потрібно до того, як буде проведений монтаж пластикового вікна. Для монтажу рамкової сітки використовуються різні види кріплень: плунжерні кріплення з використанням металевих штифтів, що закріплюються в раму противомоскитной сітки. Таке кріплення відрізняється високо міцністю і виглядає дуже естетично. Сітка може бути закріплена на магнітах або прикручений до рами на постійній основі. Рамкова москітна сітка не заважає відкривати вікна і користуватися жалюзі.

РУЛОННА СІТКА ПРОТИМОСКІТНА

Рулонний сітка – це, мабуть, один з найбільш зручних способів захисту приміщення від комах, а також від пилу і бруду. Головна особливість такої сітки – це можливість згорнути її на зразок рулонної штори за допомогою спеціального механізму, а при необхідності знову закрити їй вікно. Завдяки алюмінієвих напрямних сітка щільно прилягає до рами і забезпечує високий рівень захисту. Як правило, такі сітки встановлюються з зовнішньої сторони віконної конструкції, виняток становлять мансардні вікна, на них сітка кріпиться зсередини.

ПЕРЕВАГИ: зручність експлуатації, наявність щетинок, що затримують бруд, можливість згортати сітку. Підходить для всіх типів вікон.

НЕДОЛІКИ: іноді при згортанні штори в неї можуть потрапити великі частки бруду, здатні пошкодити сітку. При згортанні не можна різко смикати штору з сіткою, бажано притримувати її рукою. Механізм слід чистити мінімум раз на рік.

СІТКА-ПЛІСЕ

Протимоскітна сітка плісе за принципом роботи схожа на рулонну, але у неї відсутня згортати механізм. Конструкція сітки нагадує гармошку. Крок складок становить 10 мм. Такі сітки можуть використовуватися на звичайних вікнах, а також в зимових садах і на об’єктах, що мають велику площу. Регулюється шляхом ослаблення або натягу шнура. Кріплення в проріз здійснюється за допомогою пластикових кронштейнів. Сітка виконана не з скловолокна, а з особливого пластику.

ПЕРЕВАГИ: найбільш досконала з існуючих конструкцій москітних сіток, що відрізняється сучасним дизайном, функціональністю і чіткістю ліній. Не має нижнього порогу, завдяки чому їй дуже зручно користуватися. Може закрити отвори до 3 м в довжину і ширину. Її не потрібно прибирати з вікна на зиму.

НЕДОЛІКИ: порівняно висока вартість, яка, тим не менш, повністю відповідає якості.

СПЕЦІАЛЬНІ МОСКІТНІ СІТКИ

spezialnie_moskitnie_setki

Москітну сітку можна ставити не тільки на вікно, але і на двері. Наприклад, що відкривається противомоскітна двері на балкон, зроблена у вигляді рамкової сітки, захистить балкон протягом літнього сезону. Така конструкція не перешкоджає проникненню в приміщення світла і повітря, не обмежує простір балкона. Може бути встановлена ​​як на пластикову, так і на дерев’яні двері за допомогою спеціального профілю, ущільнювача і кріплень. Двері монтується на петлі і доповнюється ручками. Сама москітна сітка зроблена з алюмінію. Також існують розсувні рамкові москітні сітки, що представляють собою конструкцію з двох рам, розсовуються в різні боки. Такі сітки дуже зручні для великих патіо або лоджій. Рулонні сітки на балконні двері розсуваються не по вертикалі, а по горизонталі. Сітка переміщається по напрямних, закріпленим в нижній і верхній частині дверного отвору. Для подвійних балконних дверей використовуються рулонні комбіновані сітки, які займають менше місця і складаються з двох стулок. Якщо у вас є домашній вихованець, то ви, напевно, будете думати про те, як захистити москітну сітку від впливу гострих пазурів, а також забезпечити безпеку улюбленця, який може прорвати стеку і випасти в вікно. Існують сітки, зроблені не зі скловолокна, а зі сталі або з алюмінію. Перевага такої сітки – міцність, недоліки – можливість установки тільки рамкової конструкції і досить висока ціна.

Сітки нестандартної форми Якщо у вашому будинку встановлені вікна незвичайної форми, ви можете придбати сітку з куточками зі змінною геометрією. Існують арочні і багатокутні конструкції, дозволяє закрити отвори самої різної форми. Для їх виготовлення застосовують профіль, ширина якого становить 32 мм. Одна з переваг такої сітки – можливість вибору не тільки форми, а й кольору конструкції. Стандартні кольори – білий і коричневий, але покупець може замовити практично будь-який колір профілю.

ВАЖЛИВІ ОСОБЛИВОСТІ ПРОТИМОСКІТНИХ СІТОК ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ

 • Протимоскітні сітки, як правило, роблять на замовлення, за індивідуальними параметрами. Завдяки цьому вони повністю захищають будинок від комах і частинок пилу і бруду.
 • Сітки можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, наприклад, в дитячих кімнатах, спальнях, кухнях і у ванних, де є вікно.
 • Важливо дотримуватися правил безпеки при користуванні сітками. Вони не витримують велику вагу, тому можуть відірватися при сильному натягу або тиску. Батькам необхідно стежити за маленькими дітьми, які можуть спертися на сітку всією вагою при відкритому вікні.
 • Всі москітні сітки дуже зручні в експлуатації. Будь-яка модель, незалежно від конструкції, з легкістю знімається і очищається. При використанні деяких сітками потрібно дотримуватися обережності, щоб не пошкодити їх. Деякі моделі потрібно знімати на зиму, а інші цілком можна залишити на рамі в згорнутому вигляді.
 • Практично всі існуючі конструкції москітних сіток є універсальними і підходять для пластикових і дерев’яних вікон. Сучасні моделі щільно прилягають до рами будь-якої форми, не залишаючи зазорів. Сітки не змінюють конструкцію вікна, не ушкоджують раму і відмінно захищають будинок.

НАШ ОФІС