ЗАМОВИТИ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ У ХЕРСОНІ – ПРОСТО!

Телефонуйте 099 200 26 76

Безкоштовний виїзд майстра-замірника

Розрахунок і оформлення замовлення

Виготовлення до 5 днів

Замовити безкоштовне замірювання

или звоните: 099 200 26 76

ВИДИ захисних ролет (рольставней)

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
Ролети Херсон

Як замовити ролети в Херсоні та Херсонській області?

Ролети стали зручним способом захисту вікна від зовнішніх пошкоджень. Крім цього це використання ролетів – це вдалий спосіб убезпечити себе від крадіжок і зломів. Зовнішні ролети забезпечують прекрасну шумоізоляцію і виконуватися в індивідуальному стилі, який чудово доповнить фасад будівлі.

Надійні зовнішні ролети будуть виконувати наступні функції:

  • Енергозбереження – при установці ролет з зовнішньої сторони вікна буде забезпечуватися істотна економія електроенергії та газового опалення;
  • Захисту від уваги сторонніх людей – в разі проживання на першому поверсі, розташування офісу в людному громадському місці, в приватних будинках ролети прекрасно захищають житло від уваги сторонніх людей;
  • Шумоізоляції – на нашому сайті Ви зможете придбати високоякісні металопластикові вікна, які істотно знижують рівень доступу шуму з зовнішнього боку будинку, а в комплекті з надійними ролетами Ви зможете забезпечити максимальний комфорт і спокій в приміщенні;
  • Захист від несприятливих погодних умов – в ситуаціях екстремальних погодних умов: сильний вітер, потоку граду, шквалу дощу з вітром, саме надійні і якісні ролети допоможуть зберегти в цілісності віконну раму і склопакет;
  • Захист від сонячного світла – з цією функцією звикли справлятися за допомогою віконних жалюзі, але варто зауважити, що зовнішні ролети набагато ефективніше перешкоджають попаданню сонячного світла в оселі, а за рахунок цього приміщення не так нагрівається і Ви неабияк заощадите на роботі кондиціонера.

Види зовнішніх ролетів

Підбираючи зовнішні ролети варто розуміти: яка їхня функціональність і практичність. Виділяють кілька різновидів зовнішніх ролетів в залежності від способу застосування і установки:

  1. Стандартні ролети – найпопулярніший вид, який нескладно підібрати самостійно. При замовленні варто пам’ятати, що є стандартний і нестандартний розмір профілю. Відповідно, при замовленні нестандартного профілю буде виконуватися індивідуальне замовлення під Вашу віконну конструкцію. Ви також зможете вибрати необхідний колір і розмір ролетів.
  2. Ролети для вікон і дверей із зовнішніми коробами – цей вид ролетів прекрасно підійде до класичного стилю фасаду, оскільки круглі лінії такого віконного обрамлення зроблять зовнішній вигляд приміщення більш гармонійним.
  3. Гаражні ролети – цей практичний вид ролетів буде доречний в ситуаціях, коли простору для установки ролетів дуже мало. Такі ролети компактні і зручні у використанні.

Установка ролет в Херсоні та Херсонській області

Встановлювати ролети повинен тільки фахівець даного профілю. Монтаж високої якості дозволяє використовувати даний вид житлового зручності максимально довго. Спеціаліст налагодить ефективну роботу віконного пристосування і забезпечить довговічність конструкції.
Хоча наші фахівці зможуть виготовити для Вас ролети під будь-який варіант віконної рами. Ролети можуть встановлюватися із зовнішнього або внутрішнього боку вікна, в отворі або в індивідуальному стилі. Тому щоб вибрати відповідну для Вашої оселі віконну захист Вам потрібно зв’язатися з нашими фахівцями за номером телефону 099 200 26 76!

Варіанти управління ролетами

Ролетні системи можуть регулюватися за допомогою механічної та автоматичної системи управління.
Механічна система управління ролетами стала менш популярною, але все-таки є приміщення, де вона особливо ефективна. Це невеликі офіси, дачні комплекси, компактні торгові точки.
Але одна з найбільш затребуваних функцій ролет – оснащення ролетів автоматикою. Наші фахівці забезпечують ролети електроприводом, що дозволяє управляти ролетами за допомогою одного тільки дотику. Це прекрасна можливість економії часу і створення максимальної зручності при використанні ролетів в житло. Крім цього автоматичні системи управління дозволяють налагодити систему закривання-відкривання ролетів на тривалий період. І навіть використовувати режим, який буде імітувати присутність мешканців.

Існує кілька варіантів електроприводу для ролетів:

• кабельне управління за допомогою вимикачів;
• дистанційне інфрачервоне або радіоуправління за допомогою пульта;
• комбінування управління, що включає попередні типи.

Крім цього, ролети з автоматикою не займатимуть зайвого простору і органічно впишуться існуючий екстер’єр.

НАШ ОФІС