vorota_torkraft

СВІТОВІ ІННОВАЦІЇ в гаражних воротах

Компанія “Торкрафт” має більш ніж десятирічний досвід у виробництві і реалізації комірних систем гаражного і промислового призначення, а також систем автоматизації. Виробництво і комплектація воріт здійснюється на території Польщі, вся продукція має європейські сертифікати РЄ. Компанія є лідером по впровадженню інновацій в конструкцію гаражних і промислових воріт, завдяки чому наші ворота мають найвищу ступінь взломостойкості, а конструкційні елементи забезпечують надійну і зручну експлуатацію воріт протягом довгого часу.

ПІДІБРАТИ ГАРАЖНІ ВОРОТА:

Секційні гаражні ворота

(Клікайте на картинку, що б подивитися опис і вартість даних воріт)

Підйомно-поворотні гаражні ворота

(Клікайте на картинку, що б подивитися опис і вартість даних воріт)

Замовити будь-які гаражні ворота у Херсоні Ви можете у нас!

«Торкрафт» – одна з провідних компаній світового значення з виробництва і збуту автоматизованих систем управління, а також комірних систем промислового і гаражного призначення. Наші виробничі підприємства знаходяться в Польщі. Вся продукція, що випускається супроводжується сертифікатами відповідності СЕ.

Протягом останніх 10 років ТМ «Торкрафт» займається впровадженням інноваційних технологій в процес виготовлення воріт для гаражних і промислових комплексів. Наші вироби оснащені відмінною системою взломостойкости. Завдяки надійності і практичності конструкційних елементів ворота відрізняються тривалим експлуатаційним терміном. Ми гарантуємо якість, комфорт і сучасність!

Секційні гаражні ворота

Секційні ворота – це поєднання класики і сучасності. Класичні секційні воротні системи стали більш надійними, практичними і зручними в плані експлуатації. Ми гарантуємо:

– Довговічність

Воротні системи обладнані пружинами поліпшеної якості, які розраховані на 30 тисяч циклів відкривання і закривання. Міцність пружинного блоку відповідає 20-літнього періоду активної експлуатації.

– Надійність

Панель із замкнутим контуром перешкоджає розшарування при механічних пошкодженнях і перепадах температурних режимів. Використання міцних прогумованих ущільнювачів і оцинкованої сталі при виготовленні конструкційних елементів – ознака стабільної роботи і довговічності.

– Безпека

Застосування інноваційних методик, що перешкоджають падінню воріт в разі розриву пружин, ролики з захисними кожухами і ущільнення на стиках відповідають європейським нормам і стандартам безпеки. Ворота обладнані надійною ультрасучасної системою від злому – це С-образного виду вертикальні напрямні і додаткове кріплення для приєднання напрямних до підлоги.

Підйомно-поворотні гаражні ворота
Підйомно-поворотна система гаражних воріт – оптимальний варіант для тих споживачів, які віддають перевагу якості, довговічності і надійності. Максимальна стійкість і порівняно невелика вага – дві основні якості даного типу комірних систем.

Підйомно-поворотні воротні системи – це:

– Простота і комфорт в експлуатації. Щоб позбавити наших клієнтів від можливих складнощів із збіркою і установкою воріт, вся продукція поставляється в зібраному вигляді. Піднімається під саму стелю стулка дозволяє значно економити простір в гаражі.

– Надійність і довговічність. Ми прагнемо до того, щоб наші товари радували покупців протягом багатьох років, тому використовуємо оцинковану сталь для виробництва елементів конструкції. Самі ворота виготовляються з цільного полотна.

– Широкий асортимент додаткових функцій. Ми пропонуємо нашим клієнтам різні додаткові опції: автоматизацію комірних систем, можливість вибору кольору і текстури полотна, установку вікон і дверей.

Відкатні ворота

Відкатні ворота ТМ «Торкрафт» – це не тільки надійність, практичність, безпека, а й висока функціональність і привабливий зовнішній вигляд. До основних переваг відносять:

– Воротні системи відкатного типу найчастіше встановлюються на в’їздах до різних охоронюваним об’єктам. Однак можливість вибору стильного і сучасного дизайну дозволяє використовувати ворота для охорони заміських будинків і частих котеджів.

– Комфорт і зручність експлуатації – кредо нашої компанії. Ми продумали особливу автоматизовану систему управління, що дозволяє безпроблемно відкривати і закривати ворота, навіть якщо тимчасово відсутня електрика.

– Співвідношення ціни та якості. Незважаючи на те, що відкатні ворота виготовляються відповідно до інноваційним методикам і технологіям, а для створення конструкцій застосовується ультрасучасне обладнання, наша продукція розрахована на споживачів з різним рівнем доходу.

Промислові секційні ворота

Ідеальні секційні промислові ворота – це якість, надійність і довговічність. Даний тип воріт вважається найбільш затребуваним серед сучасних споживачів, адже такі системи використовуються для охорони різних промислових об’єктів, виробничих підприємств, ангарів для зберігання великого автотранспорту.

ТМ «Торкрафт» пропонуємо своїм покупцям:

– великий вибір промислових секційних воротних систем, а також можливість виготовлення нестандартних моделей;

– надійну і довговічну експлуатацію з багатотисячною циклічністю відкриттів і закривань;

– надійний захист і мінімальну ймовірність розривів тросів і пружин;

– антикорозійне покриття, що дозволяє використовувати воротні системи на підприємствах з підвищеним рівнем вологості.