Підйомно-поворотні гаражні ворота є ідеальним рішенням для тих, хто шукає доступні методи убезпечити свій гараж зі збереженням довговічності і надійності. Широкий спектр додаткових опцій відкриває перед клієнтом багате поле вибору. Завдяки цьому можливо виробництво підйомно поворотні ворота які за своєю функціональністю не будуть відрізняться від більш дорогих секційних воріт. Створюючи гаражні ворота, особливу увагу ми звертаємо на безпеку їх використання, а також довговічність нашої продукції.

Конструкція підйомно поворотні ворота купити в спроектована таким чином, щоб забезпечити її максимальну стійкість при мінімальній вазі. Завдяки такому поєднанню ми отримали міцний і одночасно легкий продукт, що забезпечує безпечне і зручне використання. Відповідно врівноважена конструкція воріт виконана з оцинкованих елементів, а там де це можливо зварювання замінили на закручування, щоб усунути можливі осередки корозії. Завдяки цьому підйомно-поворотні ворота TORKRAFT це надійний продукт, який гарантує відмінну роботу протягом багатьох років.

ВИСОКА НАДІЙНІСТЬ

Всі елементи воріт виконані з оцинкованої сталі, полотно воріт є цілісною конструкцією, що забезпечує безпроблемне функціонування протягом десятків років.

ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ

Стулка воріт піднімається під стелю, що значно економить простір в гаражі і перед ним, ворота збалансовані за допомогою пружинного механізму також існує можливість установки автоматики.

ПРОСТОТА

Ворота поставляються зібраними, що полегшує монтаж і зводить до мінімуму ризики неправильної зборки і неякісної установки.

ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ОПЦІЙ

Таких як – двері в стулці воріт, вікна в воротах, утеплення воріт, автоматизація воріт, вибір тиснення і квітів гаражних воріт.

Варианты монтажа:

Підйомно-поворотні ворота можуть бути змонтовані двома способами:

Перший – монтаж воріт в отворі гаража. При такому монтажі не потрібно внутрішнього простору з верхньої перемичкою отвору і простору за пристінками, відсутність яких є досить поширеною проблемою, також при монтажі воріт в отворі є можливість збільшити глибину гаража на 30 – 40 см за рахунок товщини стіни в отворі, така можливість є досить вагомим аргументом на користь підйомно поворотні ворота ціна, мінусом такого способу монтажу воріт є те, що у відкритому положенні конструкція зменшує світловий отвір, приблизно на 15 см по висоті і 20 см по ширині прорізу.

Другий спосіб – це монтаж воріт за прорізом, в такому випадку світловий проріз гаража зменшується менше, але глибину гаража збільшити не вдасться. Підйомно-поворотні ворота дають можливість облаштувати в’їзд в гараж під потреби кожного клієнта

Підйомно-поворотні ворота поставляються зібраними і повністю готовими для монтажу, монтаж воріт можливо виконати самостійно або за допомогою монтажної бригади.

Таблиця цін:

Для розрахунку вартості воріт подається розмір отвору гаража.

Вартість воріт вказана в євро (курс уточнюйте у співробітників фірми).

Вартість додаткових опцій:

Як замовити:

  1. ЗАМІР – для визначення розміру воріт в разі монтажу в отворі, потрібно вказати ширину і висоту отвору; в разі монтажу воріт за прорізом потрібно також вказати ширину пристенке і розмір верхньої перемички в середині гаража.
  2. РОЗРАХУНОК – дзвінок або візит в офіс для визначення конфігурації воріт, типу відкривання і набору додаткових опцій і послуг. Визначення остаточної ціни з урахуванням діючих на момент розрахунку акцій і знижок.
  3. ОПЛАТА – попередньо оплачується аванс не менше 30% від загальної суми замовлення, решта суми оплачується в день відвантаження воріт. Платіж можливо здійснити на банківський рахунок фірми, готівкою в офісі або на карту Приватбанку.
  4. ДОСТАВКА І МОНТАЖ – термін поставки воріт коливається від 1 до 2-х тижнів. Доставка воріт можлива транспортом фірми або перевізниками. Можливість монтажу воріт фахівцями фірми залежить від регіону.