Секційні гаражні ворота TORKRAFT RS це продукт створений на території Польщі. Всі комплектуючі виготовлені в Європі і сертифіковані відповідно до норм і стандартів РЄ. СеріяRS поєднує в собі класичну конструкцію секційних воріт і останні світові розробки, які стосуються безпеки використання, противовзломности і надійності воріт.

RS це ворота від яких отримуєш БІЛЬШЕ

БІЛЬШЕ надійності

Пружини підвищеної міцності, розраховані на 30000 тисяч циклів відкривання / закривання воріт забезпечує без проблемне функціонування не менше 20 років

Панель із замкнутим контуром, в такій конструкції внутрішній і зовнішній листи з’єднані в замок, що не дозволяє панелі розшарується в случаебистрого опускання полотна, удару іліперепада температури.

Елементи конструкції ізоцінкованной сталі товщиною від 1,5 мм до 3 мм, що забезпечує стабільну і без проблемну работуворот протягом багатьох років.

БІЛЬШЕ теплозбереження

Нижній ущільнювач вмонтований безпосередньо в секцію воріт, використовується без додаткових планок, що забезпечує максимальну герметичність з’єднань.

Міцний гумовий ущільнювач між секціями воріт, забезпечує відмінну герметичність на довгі роки.

Ущільнювач нової конструкції, є термо-розривом між рамою і зовнішньою стіною (опція)

БІЛЬШЕ безпеки у використанні

Новітній пристрій запобігає відпадання воріт при розриві пружин, нова система робить використання воріт ще більш безпечним.

Ролики обладнані захисним кожухом, який запобігає травмуванню кінцівок.

Конструкція панелі з захистом від защемлення пальців, що є нормою європейських стандартів безпеки.

СТАНДАРТНА КОМПЛЕКТАЦІЯ ВОРІТ:

  • Сендвічпанелі товщиною 40мм заповнена пінополіуретаном із захистом від защемлення пальців, оборудованарезіновим ущільнювачем;
  • Середні петлі і бічні кронштейни з оцинкованої сталі в комплекті з підшипниковими роликами;
  • Вертикальні напрямні з оцинкованої сталі, укомплектовані кронштейнами для закріплення до підлоги;
  • Горизонтальні напрямні з оцинкованої сталі укомплектовані кронштейнами для підвісу до потолкудліной 35 см і декоративними пластиковими накладками;
  • Вал з торсіонними пружинами підвищеної міцності розрахованими на 30000 циклів відкривання / закривання воріт, обладнаний захистом від падіння полотна при обриві пружин для серії RS200; Або розтяжні пружінирассчітани на 20000 циклів відкривання / закривання воріт для серії RS-T;
  • Верхній ущільнювач на металевій планці, нижній і бічні ущільнювачі, виконані з EPDM;
  • Внутрішній засув і ручка для гаражних воріт;

ЦІНИ НА СЕКЦІЙНІ ВОРОТА СЕРІЇ RS200 (торсіонні пружини):

Ціни вказані в євро

ЦІНИ НА СЕКЦІЙНІ ВОРОТА СЕРІЇ RS-T (розтяжні пружини):

У вартість не входить монтаж воріт і доставка. Ціни вказані в євро з урахуванням ПДВ, оплата здійснюється в гривнях, за курсом чинним на момент внесення коштів. (Курс уточнюйте у співробітників фірми)