ЗАМОВИТИ ВІКНА SALAMANDER ЛЕГКО!

Телефонуйте 099 200 26 76 , або заявка з сайту

Безкоштовний виїзд майстра-замірника

Розрахунок і оформлення замовлення

Виготовлення до 5 днів

Доставка конструкції у Херсоні та області

Установка конструкції

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР

або зателефонуйте: 099 200 26 76

У НАС ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

Пластикові вікна Salamander

Профільні системи

salamander_2_d

ЕКОНОМ

Salamander 2D

salamander_sreamline

СТАНДАРТ

Salamander Streamline

salamander_EVOLUTION

ПРЕМІУМ

Salamander bluEvolution

Ключові особливості пластикових вікон SALAMANDER

okna_salamander

ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ ДЗВІНОК
НАШІ РАБОТИ

IMG_20181101_095309_658
IMG_20181029_084706_636
IMG_20181030_124107_499
IMG_20181027_104855_710
IMG_20181031_102423_283
IMG_20181030_124107_624
IMG_20190402_171127-768x1024
IMG_20190724_115005-1024x768
IMG_20190810_142312-1024x768
IMG_20190810_162420-1024x768
IMG-6096-min-1024x768
IMG_20190809_155937-768x1024
 • Різноманітність цін на пластикові вікна, яку пропонує компанія ОкнаСтіль в Херсоні дає можливість вибрати, придбати за доступною ціною кращі конструкції, виготовлені з дотриманням технології виробництва з гарантією якості продукції. Пофарбовані або ламіновані вікна в будь-який колір, німецькі, європейські профілю, стандартні розміри або виробництво вікон по заміряних індивідуальними параметрами – ми пропонуємо оптимальні терміни виготовлення.

  Застосування оригінальних, екологічно чистих комплектуючих, від ущільнювачів до з’єднувачів, профілів не впливає на ціни на пластикові вікна в Херсоні, які залишаються прийнятними, їх можна вписати в будь-який бюджет ремонту, будівництва. Функціональна безпека забезпечена високими параметрами виробництва, монтаж власними бригадами дають можливість застосовувати індивідуальний розрахунок вартості, унікальний підхід до ціноутворення з урахуванням особистої знижки.

64x64У нас виключно індивідуальний підхід до виготовлення кожного замовлення. Ми робимо ваше і тільки ваше вікно. Вікно, яке ідеально підходить вашому будинку, квартири або офісу.
64x64

Мінімально можливе армування у вікнах SALAMANDER – 1,5 мм. Це та товщина, яку прийнято вважати, як посилену. Для нас 1,5 мм – це стандарт, який забезпечує жорсткість геометричної форми, надійність кріплення фурнітури. Ми робимо вікна і двері з армуванням 1,8 мм, 2,00 мм і більше, в залежності від вашого індивідуального побажання.

 

64x64

Власний цех по виробництву склопакетів дозволяє нам зробити абсолютно будь-який склопакет. Ми самі робимо склопакети, ми самі відповідаємо за терміни виготовлення, ми самі відповідаємо за якість. Якість скла, дистанційної рамки, якість складання склопакетів! Ми не замовляємо склопакети у інших виробників. Якість вікна = якість склопакету.

 

64x64

Вибір фурнітури – МАСО і ROTO – в різних варіантах від найпростіших до супер – мега – протівовзломних. Будь-який варіант розсувних систем, нестандартного відкривання – все, що ви тільки чули – ми вже виготовили. І виготовили чудово!

 

64x64

Ми використовуємо тільки оригінальну комплектацію SALAMANDER – оригінальні з’єднувачі, розширювачі, підставочні профілі. Ніякої економії на шкоду якості, ніяких дешевих аналогів – тільки оригінальні німецькі комплектуючі, тільки повна відповідність технології.

 

64x64

Багатоступінчастий контроль якості. Перш ніж привезти вам вікно, раму виготовлять на автоматичної лінії, запакетят склопакетом власного виробництва на спеціальному стенді, перевірять збірку фурнітури – і все це зробить співробітник виробництва. Далі вікно передається на огляд співробітнику ВТК, який перевіряє його ще раз зі спеціального протоколу і ставить позначку “Виробничий контроль: якість перевірено!»

 

ВІДЕО

ПРО КОМПАНІЮ ВІКНА-СТИЛЬ У ХЕРСОНІ

montazh_okna

Наші конструкції монтують офіційно працевлаштовані монтажні бригади і у нас є ліцензія на проведення будівельних робіт! Ми цінуємо своїх монтажників і вкладаємо в них нові знання. Щороку компанія проводить мінімум 3 і практичні семінари по особливостям монтажних робіт. Наші монтажники в курсі всіх новинок і можуть поставити конструкцію будь-якої складності.

montazh_okna_kherson

Монтаж з використанням ізолюючих стрічок, без піни, на анкерні пластини, на анкерні болти, на хімічні анкера, монтаж з максимальним використанням енергозберігаючих матеріалів, монтаж по ГОСТ (ДСТУ), з’єднання декількох видів монтажів з метою зробити кращий, оптимально підходить саме вам – повірте, ми це все робили. Передові технології та матеріали! Якісно і швидко.

salamander

Вибіркова перевірка виконання монтажних робіт відділом ОТК компанії SALAMANDER – це те, що стимулює наших співробітників працює спокійно, вдумливо і з відмінним результатом. Вікна, поставлені нашими монтажниками – це тепло і відсутність проблем з регулюваннями у наших клієнтів. Ми робимо будь-який вид монтажу металопластикових конструкцій, крім неякісного. І з гарантією за договором!

Ціни на вікна Саламандер

   

ОднокамернийДвокамерний
2D2 899 грн2 999 грн
Stremaline3 459 грн3 649 грн
bluEvolution5 970 грн

Зверніть увагу, що вартість металопластикових вікон залежить від курсу долару, тому замовте прорахунок у наші менеджерів, щоб визначитися точніше з типами пластикових вікон і цінами на них.

Двостулкове вікно з поворотно-відкидними і глухими стулками

Чому нас рекомендують

64x64

Профільна система – оригінальна німецька профільна система Salamander. Придумана в Німеччині, зроблена в Німеччині, гарантія німецької якості та надійності.

64x64

Ущільнювачі – в своїх конструкціях ми використовуємо тільки оригінальні двухлепестковие ущільнювачі концерну Salamander. Ніякому протягу ми ні даємо жодного шансу. Тільки краще для наших клієнтів.

64x64

Комплектуючі – ми пішли по шляху “Наші клієнти – гідні тільки найкращого!”. Ми не економимо на комплектуючих і не продаємо аналоги. Замовляючи вікно SALAMANDER, ви отримуєте всі додаткові елементи (з’єднувачі, розширювачі, підсилювачі) тільки виробництва SALAMANDER.

64x64

Підвіконний профіль – до конструкцій SALAMANDER ми ставимо тільки німецький підставочний профіль. Тільки він витримує значну вагу конструкції, тільки він щільно чином примикає до низу рами, тільки він має ущільнювальний шов від продування, тільки в нього можна вставити додаткові енергозберігаючі матеріали для максимально теплого монтажу.

64x64

Якість збірки – ми маємо своє виробництво, своє нове і високотехнологічне обладнання, свій постійний навчений і підвищує кваліфікацію персонал, свій відділ ОТК. Ми просто гарантуємо, що ви отримаєте краще вікно, яке можна зробити в Україні.

64x64

Склопакети – тільки компанія, яка має своє власне скляне виробництво здатна говорити – якість гарантуємо. Ми маємо своє повністю автоматизоване виробництво склопакетів і реально гарантуємо якість будь-якого склопакета, будь-якої складності.

64x64

Фурнітура – наша компанія комплектує вікна фурнітурою МАСО і ROTO. Все що виробляють ці 2 лідера ринку – ми якісно і з гарантією встановлюємо на свої конструкції. А так як у нас виключно індивідуальний підхід до кожного клієнта, ви можете вимагати неможливе!

64x64

Ручки, підвіконня, відливи, москітні сітки – все що є на сьогоднішній день на віконному ринку, ми можемо запропонувати вам. З’явилася новинка: новий вид ручки, новий колір підвіконня – повірте, спочатку він з’явиться в наших офісах і тільки потім у всіх інших.

64x64

Армування – в нашій компанії стандартно ставлять армування 1,5мм П-образне для конструкцій з профілів Salamander 2D і Salamander Streamline, а також стандартно ставлять армування товщиною 2 мм в профільну систему bluEvolution. Якщо ж у вашій конструкції технічно необхідно армування більшої товщини – то наші менеджери самі скажуть вам про це. Ми ніколи не економимо на якості.

64x64

Точність доставки – наша компанія має свій автопарк, що складається з різних марок машин, з різною довжиною кузова, здатних привезти вікна і в самий центр міста, і в віддалене село без доріг. Всі вони обладнані спеціальними пірамідами для перевезення конструкцій і всі вони знаходяться у власності компанії. Це означає, що навіть в самий пік сезону вікна привезуть вчасно і без затримок.

Металопластикові вікна еліт-класу

Кращі металопластикові вікна, що продаються в Херсоні, виготовлені з профілю Salamander, вони так і називаються – вікна Саламандер. У боротьбі за споживача компанія зробила ставку не на здешевлення продукції, а на розробку профілів з унікальними фізико-механічними і експлуатаційними характеристиками. Від аналогічних систем вікна металопластикові Salamander відрізняє посилена армуванням жорстка конструкція; збільшена до 76 мм товщина рами і стулки; геометрична точність кутів; австрійська фурнітура “MACO”, розрахована, щонайменше, на 10000 циклів відкривання; сучасний дизайн – закруглений зовнішній контур, плавні лінії, глянцева білизна, яка вже стала “візитною карткою” продукції.

Ціни на пластикові вікна Salamander трохи вище загальноринкових. Але, з огляду на, що термін надійної служби вікон ПВХ від безпосереднього виробника становить 35-40 років на профіль – переплата незначна. Які краще замовити пластикові вікна? Це залежить від конкретних умов експлуатації, бюджету і побажань клієнта. У будь-якому випадку, ви отримуєте красиві, зручні, екологічно безпечні і якісні металопластикові вікна, здатні забезпечити повний комплекс послуг по захисту будинку.

7 аргументів на користь вибору пластикових вікон Salamander

 1. ПВХ вікна прекрасно зберігають тепло. У будинку буде комфортно в найлютіші морози, а ви заощадите на обігріві. Максимальний рівень енергозбереження забезпечать вікна пластикові з п’ятикамерним профілем Salamander Streamline, оснащені поворотно-відкидний фурнітурою Roto-NT.
 2. Забезпечують надійну шумоізоляцію. У вас буде тихо, навіть якщо внизу велика транспортна розв’язка. Досить купити пластикові вікна з зовнішнім триплексом і фурнітурою, що забезпечує максимальну щільність замикання.
  Пластикові вікна захищають від сонячних променів. Якщо вікна будинку виходять на схід, краще рішення – білий профіль Salamander з тонованим солнцеотражающіе склом.
 3. Захист від спеки. Якщо замовити вікна ПВХ з п’ятикамерним профілем Salamander Streamline і склопакет з функцією відображення сонячних променів і зовнішнього тепла, ви можете все літо включати кондиціонер на “мінімум”.
  Успішно протистоять спробам злому. На вибір – установка захисту від несанкціонованого проникнення, класи WK1 – WK3.
  Забезпечують безпеку дітей. Кращі металопластикові вікна для дитячої – Salamander, обладнані ручкою з замком і ударостійким склом з боку кімнати.
 4. Пластикові вікна ПВХ враховують проблеми людей з обмеженими можливостями. За бажанням, можна перенести ручки вниз, на рівень підвіконня, або встановити автоматику.

Металопластикові вікна Salamander у Херсоні

Пластикові вікна Саламандер відмінно підійдуть для скління віконних прорізів, балконів і дверей в офісах, квартирах, приватних будинках Херсона та Херсонської області. Клієнти можуть замовити ПВХ вікна за індивідуальними проектами – різноманітних форм і габаритів.

Пластикові вікна Salamander добре проявили себе в кліматичних умовах України, з перепадом літньо-зимових температур і значною вологістю. Вони надійно служать, довго зберігають привабливий зовнішній вигляд і вимагають мінімального догляду. Кожен покупець може вибрати необхідну комплектацію і фурнітуру металопластикових вікон та зробити розрахунок ціни за допомогою віконного калькулятора. Але якщо в даний момент ціна для вас кілька висока – не відмовляйтеся від покупки, а оформите розстрочку на зручних для себе умовах.

Подивіться каталог металопластикових вікон, ознайомтеся детальніше з технічними характеристиками профільних систем, відгуками наших клієнтів, і ви переконаєтеся, що “купити металопластикові вікна в Херсоні” – значить, “купити Salamander”!

НАШ ОФІС